Eesti korvpalli peasponsorina jätkab Utilitas

Tänasel MMi eelkvalifikatsiooniturniiri mängul Eesti-Kosovo Saku Suurhallis sõlmiti eriliselt tähtis leping. Uue, kolmeaastase sponsorlepingu jaoks löövad käed energiakontsern Utilitas ja Eesti Korvpalliliit.

Nagu korvpallisõbrad on täheldada jõudnud, on Utilitas olnud meie koondise peasponsor läbi viimase aasta ning aidanud tuua Eesti korvpallipubliku ette ka U18 noormeeste EMi.

Lepingu avalikust sõlmimisest võtsid osa Eesti Korvpalliliidu president Jaak Salumets ja Utilitase kontserni juht Priit Koit.

Energiakontserni Utilitas juht Priit Koit: „Korvpall on Eesti spordikultuuri tähtis osa, millesse panustamine on meile kui eestimaisele energiakontsernile olulise tähtsusega. Soovime, et see traditsioonidega spordiala saaks jätkuvalt kasvada ning sportlastel oleks võimalus üha kaugemate sihtide poole püüelda. Oleme toeks ning aitame Eesti korvpallil astuda veelgi tugevama ning konkurentsivõimelisemana järgmisesse aastakümnesse.“

Korvpalliliidu president Jaak Salumets sõnas: „Meil on hea meel, et Utilitas on jätkuvalt meiega ja korvpallile energiat juurde annab. Loodan, et meie koostöö lojaalse partneriga kasvab veelgi tugevamaks.