Karjäär

Liitu Utilitase tiimiga!

Hetkel ootame meie meeskonda jaama operaatorit.

Ootame inimesi, kes on oma ala head spetsialistid ja tunnevad uusi tehnoloogiaid ning seadmeid. Peame lugu avatud ja arenemishimulisest töötajast, kes oskab oma ideid tegudeks vormida.

Praktika Utilitases

Õpid energeetika alal, oled avatud ja arenemishimuline? Liitu meie meeskonnaga ja saa osaliseks põnevatest projektidest.

Praktika nõuab nii tudengi- kui ka ettevõttepoolset pühendumist ja aega. Ootame praktikandilt mõistlikku praktikaaja planeerimist ning eesmärkide ja tulemuse seadmist. Palun saatke praktika kandideerimisavaldus aadressile info@utilitas.ee.

Praktika on hea hüppelaud karjääri alustamiseks Utilitase kontsernis. Lisaks kogemusele saab praktikant töö eest tasu kuni riikliku palgaalammäära ulatuses. Praktikakoht on sobilik vähemalt teisel kursusel noorele. Pakume väärtuslikku kogemust nii Tallinnas kui ka Utilitase teistes tegevuspiirkondades: Haapsalus, Jõgeval, Keilas, Kärdlas, Raplas ja Valgas.

Praktika ja töö Utilitases tähendavad:

  • kohtumist suurepäraste mentoritega ja võimalust töötada kogenud spetsialistidega
  • väljakutseid, rakendades oma teadmisi ja oskusi Sulle seatud eesmärkide saavutamiseks
  • kindlustunnet, töötades ettevõttes, kus kokkulepped on kindlad ning suhted on rajatud vastastikusele lugupidamisele
  • kasu, omandades praktilisi oskusi ja paremat ülevaadet huvipakkuvast valdkonnast

Vabadele ametikohtadele kuulutame välja avaliku konkursi. Uusi töötajaid otsime nii ettevõtte siseselt kui ka töövahendus- ja meediakanalite abil. Palun saatke oma kandideerimisavaldus ja CV aadressile info@utilitas.ee.

Sisu Moodul