Liitu kaugjahutusega

Kaugjahutuse põhilised kliendid on äri- ja kaubandushooned.

Kaugjahutust saab kasutada hoone kõikides süsteemides, mis vajavad jahutust: ventilatsioonist sissepuhutava õhu kuivatamiseks, ruumide jahutamiseks fancoilide, jahutuspalkide või mõne muu meetodiga, täppiskonditsioneerides ning ka protsessijahutuses. Protsessijahutuses saab jahutada nt servereid, tööstusprotsesse, kaupluse jahutussüsteeme – kõike, mis vajab jahutust 6–10 kraadi juures.

Utilitas rajas Tallinnas Juhkentali piirkonnas asuvasse Ülemiste kaugküttekatlamajja esimese kaugjahutusjaama, mis hakkas 2019. aasta sügisest pakkuma jahutusteenust ümberkaudsetele hoonetele. Esimesed kliendid olid Fahle Pargi kvartali kaks büroohoonet.

Kaugjahutuse piirkonnad Tallinnas

Utilitase järgmine projekt on Ülemiste City, kus kaks arendajat liituvad paralleelselt kaugküttega ka kaugjahutuse teenusega. Lisaks planeeritakse kesklinna Tallinna kesklinna ühtset kaugjahutussüsteemi.

Tutvuge liitumiseks vajalike dokumentide ja vormidega ning pöörduge oma soovidega meie kogenud spetsialistide poole, kes aitavad välja selgitada liitumise võimalused ning viia läbi edukas ühinemine kaugjahutusvõrguga.

Liitumiseks vajalikud dokumendid ja vormid leiad SIIT.

Küsimuste korral võtke palun ühendust meie kaugjahutuse spetsialistidega.