Karjäär

Praktika ja töö Utilitases tähendavad:

  • kohtumist suurepäraste mentoritega ja võimalust töötada kogenud spetsialistidega
  • väljakutseid, rakendades oma teadmisi ja oskusi Sulle seatud eesmärkide saavutamiseks
  • kindlustunnet, töötades ettevõttes, kus kokkulepped on kindlad ning suhted on rajatud vastastikusele lugupidamisele
  • kasu, omandades praktilisi oskusi ja paremat ülevaadet huvipakkuvast valdkonnast

Liitu Utilitase tiimiga!

Ootame inimesi, kes on oma ala spetsialistid ja tunnevad uusi tehnoloogiaid ning seadmeid. Peame lugu avatud ja arenemishimulisest töötajast, kes oskab oma ideid tegudeks vormida.

Vabadele ametikohtadele kuulutame välja avalikud konkursid. Uusi töötajaid otsime nii ettevõttesiseselt kui ka töövahendus- ja meediakanalite abil.

Tööpakkumised:

Hetkel aktiivseid tööpakkumisi ei ole.

 

Peamised praktikavaldkonnad:

Soojuse tootmine. Õpid, kuidas käib soojuse tootmine lokaalkatlamajades. Sul avaneb võimalus põhjalikult uurida soojuse tootmiseks kasutatavat tehnoloogiat: katlaid, põleteid jms. Saad ülevaate hoonete soojussõlmedest, nende ülevaatusest ja inspekteerimisest.

Keemialabor. Saad proovida, kuidas võtta ettevõtte objektidel veeproove, teha vee ja kütuse analüüse ning hooldada ja testida labori aparatuuri.

Võrgujuhtimine. Tegeled soojusallikate, -seadmete ja -võrkude töö operatiivjuhtimisega. Saad ülevaate soojusvõrkudega seonduvast operatiivinfo vastuvõtmisest, töötlemisest ja edastamisest.

Võrguhooldus. Õpid, kuidas edastada soojusenergiat soojusallikast tarbijani. Sul avaneb võimalus põhjalikult uurida soojusvõrkude planeerimise, ehitamise, hoolduse ja remondiga seotud protsesside kohta.

Klienditeenindus. Töötad klientidega ja tutvud CRM tarkvara funktsionaalsusega. Saad ülevaate soojuse ja kaugjahutuse ostu- müügilepingutest, piiritlusaktidest, kliendilepingute sõlmimisest ja kliendiportfelli haldamisest. Õpid tarbitava soojuse mõõtmise järelvalve, soojusarvestite ja kauglugemissüsteemi kohta.

Praktikavaldkonnad ja lisainfo leiad SIIT.

Sisu Moodul