Meie inimesed

Utilitases töötab täna 258 töötajat. Suurem osa on seotud soojuse tootmise ja edastamisega.

Sisu Moodul

Ootame oma meeskonda inimesi, kes on oma ala head spetsialistid ja tunnevad uusi tehnoloogiaid ning seadmeid. Peame lugu avatud ja arenemishimulisest töötajast, kes oskab oma ideid tegudeks vormida.

Vabadele ametikohtadele kuulutame välja avaliku konkursi. Uusi töötajaid otsime nii ettevõtte siseselt kui ka töövahendus – ja meediakanalite abil. Palun saatke oma kandideerimisavaldus ja CV meiliaadressile info@utilitas.ee .

Lisainfo saamiseks pöörduda personaliosakonna töötajate poole:

Õpid energeetika alal, oled avatud ja arenemishimuline? Liitu meie meeskonnaga ja saa osaliseks põnevatest projektidest.

Praktika nõuab nii tudengi- kui ka ettevõttepoolset pühendumist ja aega. Ootame praktikandilt mõistlikku praktikaaja planeerimist ning eesmärkide ja tulemuse seadmist. Saada palun praktika kandideerimisavaldus meiliaadressile info@utilitas.ee .

Praktika on hea hüppelaud karjääri alustamiseks Utilitase kontsernis. Lisaks kogemusele saab praktikant töö eest tasu kuni riikliku palgaalammäära ulatuses. Praktikakoht on sobilik vähemalt teisel kursusel noorele. Pakume väärtuslikku kogemust nii Tallinnas kui ka Utilitase teistes tegevuspiirkondades: Haapsalus, Jõgeval, Keilas, Kärdlas, Raplas ja Valgas.

Praktika ja töö Utilitases tähendavad:

  • kohtumist suurepäraste mentoritega ja võimalust töötada kogenud spetsialistidega
  • väljakutseid, rakendades oma teadmisi ja oskusi Sulle seatud eesmärkide saavutamiseks
  • kindlustunnet, töötades ettevõttes, kus kokkulepped on kindlad ning suhted on rajatud vastastikusele lugupidamisele
  • kasu, omandades praktilisi oskusi ja paremat ülevaadet huvipakkuvast valdkonnast