Utilitase eriauhind efektiivseimale korvpallurile

Korvpalliliidu suurtoetaja Utilitas hakkab regulaarselt välja andma efektiivseima mängija auhinda. Käimasoleva hooaja sisse mahub veel neli nominatsiooni – mõlema poolfinaali parima PIR-iga mängija, parim pronksiseerias ning parim finaalseerias.

Sobivalt kevadiste playoff’ide ajaks on Basket.ee protokollide viimasele reale ilmunud PIR ehk efektiivsuse indeksi number, mis mõõdab mängija tõhusust, kasulikkust – sõnaga efektiivsust.

Utilitas väärtustab efektiivset ja keskkonnasõbralikku energiatootmist võimalikult suure kasuteguriga. Sellest tulenevalt on ka PIR-auhinna nimetuseks „Utilitase efektiivseim mängija“. Auhinnaks on Utilitas välja pannud rahalise preemia.  

Utilitas kontserni juht Priit Koit: “Utilitas panustab jätkuvalt Eesti spordi edendamisse. Korvpall on Eesti rahvuslik uhkus ning traditsioonidega spordiala. Meil on hea meel tunnustada efektiivseid mängijaid, sest ka meie kontserni jaoks on tõhusus võtmetähtsusega,“ selgitas Priit Koit. Priit Koit avaldas lootust, et efektiivse mängija ergutuspreemia paneb ka korvpallureid üha rohkem mõtlema tõhusale ja nutikale mängule.