Blogi
27.10.2021

Utilitas aitab soojussõlme korda teha

Kui Teie hoones on vananenud ja ebaefektiivne soojussõlm, ei pruugi enam soojuse parameetrid vastata soojuse müügi tüüptingimuste nõuetele. Nüüd on uus soojussõlm võimalik tellida otse Utilitaselt.

Soovitame Teil paigaldada oma hoonesse kaasaegne täisautomaatne soojussõlm, mis võimaldab mugavalt ruumide küttevajadusega arvestada. Kaasaegse soojussõlmega on lihtne erinevaid kütterežiime seadistada näiteks öötundideks või erinevateks nädalapäevadeks, optimeerides niimoodi soojuse tarbimist ja säästes klientide kulutusi.

Utilitas saab kliente hoone soojussõlme uuendamisel aidata. Soojussõlme hankimisel ja paigaldamisel tugineme oma pikaajalisele kogemusele ning lähtume soovist pakkuda oma klientidele parimat lahendust.

Vajadusel oleme juriidilistele isikutele valmis pakkuma järelmaksu soodsa viieprotsendilise aastaintressiga. Sõltuvalt soojussõlme ja paigalduse kogumaksumusest on makseperiood kaks kuni viis aastat. Euribori olulise liikumise korral on Utilitasel õigused intressimäära ülevaatamiseks.

Seadmetele ja paigaldusele kehtib alates paigaldusest kaheaastane garantii. Garantiitööde korraldamise eest vastutab Utilitas.

Personaalse hinnapakkumise saamiseks palume kirjutada e-posti aadressile klienditugi@utilitas.ee.